top of page

אז מתי מכניסים אביזרי מין לחיי המין?

זה הרגע הנה באה השעה?? תוהים רבים.

מתי לרכושם, מתחבטים, הן גברים והן נשים, לרוב אצל כל אחד בנפרד ומלווה בחששות רבים-

'מה יחשוב הצד השני'- האם יפגע? ייבהל? יחרד?

האם יסיק מכך שאיני שבע רצון / איני מסופק או שמא זו תהיה הצעה 'מדליקה' מאין כמוה,

מי יודע..

אם לא תנסו - לא תדעו.

ההנחה הבסיסית היא כי אין שני בני זוג רוצים זאת בו-זמנית, הסיכוי לכך שווה ערך לסיכוי כי שניכם בדיוק עכשיו צריכים להתעטש נגיד (על הדמיון בין אפצ'י משחרר לאורגזמה טובה בהזדמנות אחרת..), ועל כן לרוב יהיה האחד מקדים את רעהו בגילויי הרצון.

לכן במידה ובן הזוג שיתף ברצונו זה, הסירו דאגה, בהלה וגרשו מחשבות, אל תסחפו איתם רחוק מידי, לרוב הדבר מעיד על רצון פשוט בהתחדשות.

לא פעם פגשתי נשים שהגיבו לכך ב"שמע ישראל מה הוא מבקש ממני" ולאחר שהתוודעו לעינוג המופלא שבאביזרים, עברו לברך- שגמלני כל טוב..

אם את המקדימה לדבר אך מובכת מלבקש זאת ומחשבות של "זה לא הולם אותי" צפות ועולות, תמיד קיימת האפשרות לרמוז, רק שימי לב שגברים די מתקשים בהבנת רמזים.

בכל מקרה, לשיחה פתוחה וכנה לעולם לא תהיה מתחרים וזו ההזדמנות לדבר על כך, מה אתם אוהבים ומה פחות, מה 'עושה לכם את זה' ומה לא.
התמידו להשאיר ערוץ פתוח בשיח על תשוקות, מאווים ופנטזיות, לעיתים אביזרי מין כלולים בהם.

השימוש באביזרי מין בתוך מסגרת אוהבת אינטימית הופך את המעשה המיני לחוויה מינית, וזו מתנה של אהבה. וביננו, עכשיו התור לאהבה.

אסייג את דברי-

ישנם מצבים בהם אנו, אנשי המקצוע, לא ממתינים לגילויי רצון כזה או אחר, אלא מציעים אביזרי מין מסוימים כפתרון לבעיה שצפה ועולה בחדר הטיפול.

להלן מס דוגמאות:

לנשים פרה-אורגזמות אנו מציעים התנסות באוננות עם ויברטור/ רוקט פוקט על מנת לשבור את 'המחסום' של אותם נשים באמונה שהשתרשה בהן כי משהו בגופן אינו תקין והן אנ-אורגזמיות שלעולם לא יזכו בה. שימוש באביזר המין הוא כמעין קיצור דרך להוכיחה בטעותה ולהשיב לה את האמון ביכולתה זו.

וחזרה לעינינו, שאלת העיתוי-

נקודת הזמן הטובה ביותר עבור זוג לרכישת אביזר היא- בשלות.

והנה תשאלו איך אני יודעת??

כי בפעם הראשונה שאני נחשפתי לאביזר מין בשלות לא היתה שם.

חברה רווקה רכשה לעצמה ויברטור עצום, בצבע אמיתי למדי והציגה אותו בפני בשיר וצהלולים. כששאלתי לחרדתי מה הדבר הזה בדיוק עושה ולמי- קיבלתי תשובה שזו "נקמת הרווקות" (למי שדאג, הבחורה נשואה +2).

כך בעצם נראה הדייט הראשון שלי עם אביזר מין- מלווה במחשבה כי מדובר על חיקוי של הדבר האמיתי, תחליף זול (טוב, אז לא ידעתי מחירים..) לנשים נואשות.

בחלוף הזמן והניסיון המקצועי התחדדה לי בשלות מהי-

תחושה של מיניות יציבה ובוטחת, לרוב ביחס ישיר לזוגיות בריאה.

נקודת הבחינה הזוגית הנשאלת בהכנסת האביזר היא 'מאין נובע הצורך בו?'

האם לערער את הקיים, להחליפו ולסכנו או שמא להוסיף נדבך חדש ומענג.

'ואיך אפשר לזהות בשלות?' אני נשאלת רבות:

התשובה די קלה (לשם שינוי).

שימו לב, אני יוצאת בהכרזה: "אביזר מין"!

דקה דומיה.

תשאלו את עצמכם כעת אלו רגשות צפו אצלכם? דחיה? סקרנות? גועל? חיוך צדדי?

אם אתם בצד החיובי של המפה, יש סיכוי שזה הזמן, אם את עדיין מתחלחלים נוכח צמד המילים, מוטב לכם כי תמתיניו.

חשיפה הדרגתית לאביזרים יכולה להקל על כניסתם הרשמית הביתה.
באופן עקרוני, אין צורך לקפוץ מהר 'למים העמוקים' אפשר להתחיל להשתכשך ברדודים שבהם, לא ביכולת לענג אלא ב'לוק' שלהם, שהוא ידידותי יותר למשתמש – כמו אביזרים דוגמת הפנס והליפסטיק (מגזרת הרוקט.
ישנם גם אביזרים דמויי מסקרה ומברשת איפור וכך אפשר להירגע, נקודת ההנחה היא שנכון להרגע, עוד לא נמצא על הגלקסיה הגבר שמקנא לתיק איפור של אשתו..

ניתן לממש את ההדרגתיות גם באופנים אחרים: התנסות באביזרי המין מעל הבגדים, ועם ביסוס תחושת הביטחון להתנסות בעירום חלקי ולבסוף בעירום מלא.

דרך נוספת להפגת החרדה היא שימוש באביזרי המין באברי גוף אחרים, ולא באברי המין, כך אפשר יהיה לחוש את המכשיר, להתמסר לתחושת הרטט הנעימה ולהתרגל אליו בעדינות רבה.
בשלבים הבאים לקרבם לאזורים הארוגניים וכשתחושו ביטחון מוחלט להשתמש בהם ישירות להנאה באברי המין.

כבדו את ההדרגתיות הזו, בין אם תארך יומיים או שנתיים, היא חשובה ונוסכת ביטחון.

העניקו לבן הזוג שפחות 'בעניין' את היכולת להחליט על העיתוי והשימוש באביזר, הסכימו בניכם כי בכל שלב ניתן לסגת ולקבור את האביזר עמוק בארון, כבודו במקומו מונח, כולל בארון.

תחושת השליטה שלו/שלך קריטית כאן ותפחית את הלחץ והרתיעה מכך בדרככם לידידות עמוקה ורבת שנים עם האביזר, אני מבטיחה.


ואם פתחנו ושאלנו מתי להכניס את אביזרי המין לחיי המין- ראוי כי נתייחס גם לשאלה מתי להוציא?

בשבת וחג- זה 'מוקצה'!!! אני צוחקת! לשבת איסורים רבים אבל אצבעות ולשון יכולים להעניק "עונג שבת" לא פחות.

ועכשיו ברצינות- כאשר אתם חשים שהם "ספקי העונג" היחידים והנאתכם אינה שלימה בלעדיו, כנראה שפיתחתם תלות.

יתכן כי עקב שימוש ממושך וקבוע באביזר כלשהו גופכם יתרגל לעוצמת גירוי שאותו בכל היקום רק האביזר יכול להציע והסיכוי כי בן אנוש בשר ובדם, קרי בן/ בת הזוג יצליחו לעשות זאת במו ידיהם (או לשונם) פוחת, מה שיקשה עליכם להגיע לסיפוקכם.

נו, אז אולי לי זה מצוין כי תתחילו לרכוש אצלי אביזרים על בסיס קבוע אבל בכנות רבה, לא לזאת פיללתי, התמכרות ותלות לא מומלצים בין כה וכה בכלל בחיים, ולא פחות בתחום זה.

לגבי מינון מומלץ לשימוש- בידכם הדבר, תרתי משמע.

בגדול, אפשר ואף כדאי לתת לאביזר לנוח על משכבו בשלום גם שבוע וחודשיים, לחזור ולהשקיע במשחק המקדים, בגיוון תנוחות, מקומות וזמנים, ללכת בדרך הישנה והטובה.

אביזר מין אינו תחליף לאינטימיות זוגיות טהורה ופשוטה, דומם, נטול רגש, חום גוף ויהא המשוכלל שיהא הוא אינו יודע ללחוש מילים חמות, לשטוף כלים או לעשות כביסות ובשורש העניין זה מה שנשים 'גומרות' ממנו באמת...

bottom of page