top of page

מה עושים עם חוסר החשק הזה (נשים)?

 

הליל יורד, תרדמה אופפת אותי ואני מספיקה בשארית כוחותיי לתהות – ושוב לא בא לי??
הלוא אמש נרדמתי, ולילה קודם התחמקתי ואיך קרה כי הפכה היא למשימה..? ולמה כל מה שמעניין אותי בסופו של יום אלו שעות השינה הקצובות שנותרו לי (והאם נשארו לי די והותר מים חמים להתקלח בהם)

ואיך זה קורה, אני ממשיכה לתהות, שבאותו הרגע ממש הייתי מתעוררת לחיים למראה על הצג של צמד המילים: קפה/הליכה? מחברתי שתחי'ה ???

חשק מיני- רובנו מתחילות לנוע ולזוע באי נוחת למשמע צמד המילים הללו.
אם נודה בצער, משהו באש התשוקה שלנו הולך וכבה, יש שיגידו עם לידת הגוזלים, עם נטילת הגלולות, העייפות, ההריונות, כבר שמעתי על "במלון שאחרי החתונה", שלל תאוריות שונות משונות פיתחנו בעזרת מנגנוני ההגנה הנשיים שלנו, אבל "משהו מת בנו", אני שומעת לא פעם.
התלונה הנפוצה ביותר של נשים בחדרי הטיפול שלנו וזו לא הגזמה- חוסר חשק. אז אפשר לנשום. זו לא רק מנת חלקכם, זכינו בה כולנו.
מעטות הנשים הרואות את בן הזוג בסופו של יום, מזנקות מהספה ומתחילות להפשיט! אלו הן יחידות הסגולה, העלית שבנשים, העולות על כולנה (ועל בן הזוג מסתבר),
מרביתנו - בקושי מצליחות לגרד את עצמנו מאותה הספה בדיוק בשביל ללחוש - "אני הרוגה, לילה טוב ממי מקווה שהיה לך יום מוצלח ..."


אז כמה עובדות ביולוגיות:
"חשק מיני"- הרצון שמוביל אותנו לתור אחר ההנאה המינית, המגע והביחד האינטימי.
מרבית הגברים, בהכללה גסה, חווים "תשוקה פנימית"- חשק מיני מובנה בDNA שלהם (על חוסר חשק גברי במאמר אחר)  ולעומתם מרבית הנשים חוות "תשוקה תגובתית"- כזו המתעוררת לחיים מגירויים חיצוניים לה, ליטוף, פלירטוט, סרט, חיזור כשאט אט היא נסחפת אחריהם בהנאה.

תמו ימי התום של הבחורות ההן עם הקוקו והכיסוי והרצון לסקס שכל היום חושבות על סקס, ורוצות סקס, ונהנות מסקס, החשק והתשוקה ירדו כאבן במצולות וכעת עלינו להשיבן לחיקנו- במאמץ.
לרצות מין  זה בראש ובראשונה לעשות שינוי בהחלטות שלנו, בסדרי עדיפויות שלנו, במיקוד המחשבות שלנו, זה מסתבר, לא נוחת כמתנת שמים.

אפשר למשל להחליט שמכינים פחות סלט לשבת, מספיק שמונה אין צורך בשמונת אלפים.

 אפשר להשתדל להכנס למיטה לפני שאת גמורה (אל חשש יוצאים משם אח"כ, לא נגמר היום, זה רק אומר שאח"כ אפשר לחזור ולקפל כביסה גם בעיניים עצומות)

קבלו החלטה שפרט לערבי ה"חפוז" הקלילים, אתם נכנסים למיטה בשעה סבירה, בהם שניכם על גבול המתפקדים, ומשקיעים את הזמן והאנרגיה במשחק המקדים. 
(רק הזהרי לא להמתין לבן הזוג יותר מחמש דקות במיטה כי אז הופ  ואת הופכת ל "מצב גופה, תמיד תשמרי על 2 ידיים פעילות. עובד).

רבות וטובות נכתב על החשק, על חמקמקותו ועל היותו בן חלוף. היום אזכיר את אחת מ"תרופות הפלא" , עזר כנגדו-  " Foreplay - המשחק המקדים" –
במובן השגור של הביטוי, כי אם נעצור לרגע נבין כי זה אינו משחק ומה שמקדים ליחסי המין הוא כל מה שמתחולל בזוגיות שלנו, לטוב ולרע, ומכך אי אפשר להתעלם.

המשחק המקדים כולל מגע מעורר של בן הזוג ואווירה מינית בכלל, למשך כ-10 דקות ומעלה, לא פחות.
העובדה כי זהו מינימום הזמן הממוצע הנדרש לנשים לחוות סיפוק מיני מחייב את שני בני הזוג אורך רוח רב. הממוצע כיום עומד על כ10 דקות עד 45 דק' (עכשיו נסו להיזכר כמה פעמים אנחנו אלו שמתייאשות עוד לפני).
לא בכדי לפני כל אימון מתקיים חימום. אנו הנשים זקוקות להדרגתיות הזו בדרכנו ל"התחמם"..

זה הזמן להדליק כמה נרות, לבחור מוזיקה טובה, לגשת להתקלח, להדליק את נר מידי פעם, לשים קצת בושם, ו..לנעול את דלת החדר (כן כן, זה עלול לעשות את ההבדל).

עצמי את העיניים, אם את מאלו המציצים אפשר להיעזר במטפחת, הביאו שמן, שפכו כמות נדיבה, התחילו במסאז' איטי, טילו בעדינות על הגוף , בלחיצות, בתנועות סיבוביות, לא לגשת מיד לאיבר המין, אלא להסתובב סביבו, ולהגיע אליו אט אט.
כשתחושת רוגע אופפת אתכם החלו במגע ממוקד באיבר המין.
נסו להבין מה נעים? אייך להמשיך? ניסוי וטעייה.
לרוב הנשים קשה לומר בדיוק מה נעים להן, אבל אנחנו יודעות לומר- מה לא.
אנו מנסות לברר זאת בעצמנו על עצמנו, חלקנו מעולם לא נגענו בעצמנו, אך השתדלנה להנהן או לסמן לבן הזוג בעיניך את שאת חשה.

את יודעת מה היופי בכל הסיפור הזה?! שזה מתגמל כי אחרי שנכנסים לזה ומתעוררים מהעייפות ומעוררים את התשוקה, רוצים עוד ועוד- משביעו רעב ומרעיבו שבע. וכך את מוצאת את עצמך פתאום "זורמות עם כל מיני שינויים וגיוונים... " כי את כבר עמוק בעניינים, ודי נעים שם בעניינים האלו..


אל תדלגו באורח קבע על ה"משחק המקדים", אלו הדקות שבכוחן לעשות את כל ההבדל, זה כל הקסם.
כל שעליכם לעשות בזמן זה הוא להעיז, לחדש, להשקיע ולהפתיע.. החשק כבר ישוב מאליו.

את צחי בן ציון בספרו "סקס זה לא מה שחשבת"- כותב כך:
 "גברים חושבים שהאישה פשוט לא רוצה סקס ומגרדת תירוצים מתחת לשטיח. אך מתברר שנשים דווקא כן רוצות סקס, אבל הן רוצות סקס טוב. אנחנו הגברים מוכנים להסתפק גם בסקס רע, אבל נשים צריכות סקס איכותי ובשביל זה הן צריכות רגיעה ושלווה ונינוחות, ובית נקי למשל. כשאסתי לאודר השיקה בושם חדש וחיפשה לו שם שירמז על משהו המעוררים אישה מבחינה מינית היא קראה לו" "White linen"  "כביסה נקייה..."

הגוף שלנו ושל בני הזוג שופע איברים ואזורים ארוגניים, אין סוף לרפרטואר המיני שאפשר לנגן עליו –רק דרושים לנו סבלנות, משחק מקדים איכותי והרבה רצון להשיב את החשק בחזרה למחוזותינו, עורו ותעוררו את האהבה עד אשר תחפוץ ואל תגידו יום יבוא- הביאו את היום!

bottom of page